Pressekontakter

Oslo

Adelheid Firing Hvambsal, generalsekretær
Tlf.: 922 19 227
Mail: adelheid.firing.hvambsal@bymisjon.no

Bergen

Arne Liljedahl Lynngård, daglig leder
Tlf.: 951 52 290
Mail: arne.lynngard@skbb.no

Trondheim

Dag Aakre, daglig leder
Tlf.: 951 15 858
Mail: dag.aakre@skbt.no

Tromsø

Ann Karina Sogge, daglig leder
Tlf.: 77 68 48 88
Mail: annkarina@bymisjontromso.no

Rogaland

Gaute Brækken, daglig leder
Tlf: 48895748
Mail: gaute.braekken@bymisjon.net

Drammen/Kongsberg

Jon-Ivar Windstad, daglig leder
Tlf.: 32 27 72 10/ 415 08 810
Mail: windstad@skbd.no

Østfold

Per Christian Skauen, daglig leder
Tlf.: 69 61 01 19/ 479 09 265
Mail: per.christian.skauen@bymisjon.no

Vestfold

Anders Pladsen, daglig leder
Tlf.: 406 42 727
Mail: anders@skbv.no

Bodø

Egil Arnsby, daglig leder
Tlf.: 902 43 493 /75 52 32 02
Mail: egil.arnsby@bymisjonbodo.no

Kristiansand

Øystein Reinhardtsen, daglig leder
Tlf.: 38 12 01 70 / 905 12 289
Mail: oystein@skbk.no

Arendal

Merete Haslund, virksomhetsleder
Tlf.: 472 85 956
Mail: merete.haslund@skbk.no

Haugalandet

Arne Valen, daglig leder
Tlf.: 909 45 094
Mail: arne.valen@bymisjon.net