Tromsø

Kirkens Bymisjon Tromsøs visjon er at alle i byen vår erfarer respekt, omsorg og rettferdighet.

Vi har åpent hver dag kl. 09:00-15:00. Alle er hjertelig velkommen innom oss i Parkgata 22 for en kaffe og en prat, eller bare for å lese avisa.

Våre samarbeidspartnere i Tromsø

Les mer

Kontakt oss

Ann Karina Sogge

Daglig leder

907 00 319

annkarina@bymisjontromso.no

Marit Nilsen

Personal/Administrasjon

480 71 734

marit@bymisjontromso.no

Christian Justad Tønsvoll

Markedsansvarlig

938 01 737

christian@bymisjontromso.no

Tormod Eilertsen Sletvold

Frivillighetskoordinator

901 66 524

tormod@bymisjontromso.no

Julianne Kalstrøm

Homestartkoordinator

481 93 474

julianne@bymisjontromso.no

Jenny Sjånes Johansen

Leder for ILAG

482 23 640

jenny@bymisjontromso.no

Astrid Mikalsen

Leder Myrsnipa samværssted

947 91 789

astrid@bymisjontromso.no

Inger-Heidi Brindtly Kjærvik

Samfunnskontakt

inger-heidi@bymisjontromso.no